Telefon: 317 721 828    |    E-mail: brozek@nakladatelstvi-start.cz

Nakladatelství bylo založeno 21. 11. 1990.

Ve své produkci se orientuje na tvorbu našich autorů především z oblasti alternativní medicíny, klasické medicíny, zdravé výživy, literatury faktu ale i poučení a zábavy.

Kromě dotisků stále žádaných titulů: Sám sobě doktorem, Co jíst, když…, apod. připravujeme další zajímavé novinky. Autorsky se na nich budou podílet:

Pavel Toufar (u nás vydal Český Meran, Česká Sibiř, Záhadné Sedlčansko, Od Blaníku k Sázavě, Toulky kolem Třemšína, Od Blatné k Otavě, Smrt knížete Václava z edice Tajemnou českou krajinou a Opilci a falešní hráči aneb Ze života našich předků)

Jarmila Mandžuková (u nás vydala Co jíst, když…, Vánoční netloustnutí, Ženám pro štěstí…, Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek, Co pít, když..., Kniha pro váš mozek, Zázračné léky přírody, Výživa dětí chutně, pestře moderně, Co nám chybí, když…, Myšlení uzdravuje, 100+1 přírodních rad na bolest hlavy, 100+1 přírodních rad na hubnutí, Co nejíst, když…)

Prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc. (u nás vydal Vůně čaje, Čokoláda pokrm bohů, Rostlinné omamné drogy, Léčivé rostliny třetího tisíciletí, Koření a jeho léčivé účinky, Rostliny pro zdravý život, Rakytník řešetlákový – rostlina budoucnosti, Léčivé rostliny Číny a Vietnamu 1. díl, Léčivé rostliny Číny a Vietnamu 2. díl, Houby a jejich léčivé účinky) a další autoři.


Informace o dotiscích i novinkách se dočtete v časopisech Literární noviny, Knihy a rovněž na www.almanach.kosmas.cz, www.knizniweb.cz a především na www.nakladatelstvi-start.cz, kde jsou uvedeny i ukázky, recenze a ohlasy čtenářů.

Dosud vydané tituly měly přiděleny tyto sady čísel ISBN:

80-86231, 80-900345, 80-902005

Korespondenci pro naše autory můžete zasílat na adresu nakladatelství. Adresy ani jakékoliv jiné spojení nejsme oprávněni sdělovat, ale rádi vaši korespondenci předáme.